کسب درآمد با همکاری در فروش فایل شاپرفا

کسب درآمد با همکاری در فروش فایل شاپرفا

با بازاریابی محصولات و فایل های دیگران در سایت خود یا بلاگ و تلگرام و… به ازای هر فروشی که با معرفی شما انجام شود، پورسانت دریافت میکنید و با زیرمجموعه گیری درآمدزایی کنید!
سیستم همکاری در فروش فایل شاپرفا ، در سال ۱۳۹۶ افتتاح شد سپس در سال ۱۳۹۷ سایت با طراحی جدید بصورت حرفه ای کار خورد را ادامه داد. هم اکنون این سیستم یکی از بزرگترین سیستم های همکاری در فروش فایل در ایران می باشد که فرصتی به صاحبان فایل های اختصاصی میدهد تا با ثبت نام رایگان و بدون نیاز به دانش فنی، فایل های خود را در فروشگاه اختصاصی خود به صورت انحصاری به فروش برسانند. فروشگاهی قدرتمند و حرفه ای برای مطالب،محصولات و فایل های خود ایجاد و در صفحات اول گوگل در معرض فروش قرار دهند و یا با بازاریابی و تبلیغ محصولات دیگران در کمک به فروش فایل ها به عنوان بازاریاب میتوانند به کسب درآمد برسند.

ویژگی های این سیستم:

ارائه فروشگاه اختصاصی رایگان – کنترل پنل برای مدیریت فروشگاه – مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی معتبر – گزارش کامل فروش های موفق و ناموفق – طراحی بر اساس اصول سئو (SEO) – مسابقات ماهانه با جوایر نقدی – سیستم پشتیبانی کاربران و مشتریان – تعرفه خدمات مناسب و امنیت اطلاعات

روش های درآمدزایی

۱- آپلود فایل های خود برای فروش آنلاین

در صورتی که فایلی دارید ، میتوانید آن ها را در شاپرفا برای فروش بگذارید و از آن کسب درآمد کنید.

۲- بازاریابی فایل ها در سایت یا وبلاگ خود

با انتشار لینک های بازاریابی فایل ها در سایت یا وبلاگ خود میتوانید از پورسانت همکاری در فروش فایل ها برخوردار شوید. کسب درآمد با همکاری در فروش فایل یکی از بهترین شیوه های درآمد زایی می باشد.

۳- زیرمجموعه گیری و کسب درآمد دائمی

با جذب زیرمجموعه ، می توانید از هر فروش آن ها ۲% و از هر بازاریابی آنها ۱% از مبلغ کل را دریافت نمایید.

عضویت

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *