کسب درآمد اینترنتی با ارزون سرا

کسب درآمد اینترنتی با ارزون سرا

ارزون سرا یکی از سیستم های کسب درآمد اینترنتی با روش های متنوع درآمدزایی می باشد که میتواند درآمد خوبی را برای شما همراه داشته باشد. در ادامه به معرفی این سیستم کسب و کار می پردازیم.

ویژگی های این سیستم:

روش های درآمدزایی متنوع – پشتیبانی قوی – دریافت پاداش – همکاری در فروش و زیر مجموعه گیری – مقاله نویسی – ۱۶ روش کسب درآمد

روش درآمد زایی

۱- همکاری در فروش محصولات

با انتشار لینک های بازاریابی محصولات در سایت و شبکه های اجتماعی خود و دیگران میتوانید از پورسانت همکاری در فروش محصولات بهره مند شوید.

۲- زیر مجموعه گیری (معرفی بازاریاب)

با معرفی هر بازاریاب برای ثبت نام در سایت به عنولن زیرمجموعه خود هر درآمدی از فروش محصول کسب کنند معادل ۱۰ درصد درآمد ایشان، به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده می شود. همجنین از زیرمجوعه های سطح دوم خود نیز معادل ۵ درصد از درآمد فروش به درآمد شما افزوده خواهد شد. علاوه بر آن با جذب هر زیرمجموعه سطح اول شما ۵۰۰ تومان پاداش خواهید گرفت.

هر یک از زیرمجموعه های شما در بخش آگهی سایت ، آگهی ستاره دار ثبت کند ۵۰% پورسانت دریافت می کنید.
هر یک از زیرمجموعه های شما در بخش درج بنر ویژه ، بنر ثبت کند ۵۰% پورسانت دریافت می کنید.
هر زیرمجموعه شما، در بخش فهرست سایتهای ایرانی ، یک سایت ثبت کند ۵۰% پورسانت دریافت می کنید.
هر یک از زیرمجموعه های شما در بخش ارتباط با اعضا، پیام گروهی ثبت کند ۵۰% پورسانت دریافت می کنید.

۳- زیرمجموعه گیری (معرفی فروشنده)

با جذب هر فروشنده (تامین کننده محصول) مبلغ ۳۰۰۰ تومان به ازای معرفی یک فروشنده و مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به ازای معرفی ۳ فروشنده در ماه ، پاداش به شما تعلق می گیرد. علاوه بر آن از هر فروش محصول فروشنده ۵ درصد پورسانت به شما تعلق میگیرد.

۴- نوشتن مقاله (محتوا نویسی)

با نوشتن هر مقاله درجه یک ، مبلغ ۶۰۰۰ تومان به درآمد شما افزوده می شود.

با نوشتن هر مقاله درجه دو ، مبلغ ۴۰۰۰ تومان به درآمد شما افزوده می شود.

با نوشتن هر مقاله درجه سه ، مبلغ ۲۰۰۰ تومان به درآمد شما افزوده می شود.

۵- ثبت بک لینک

هر شخص با کلیک بر لینک اختصاصی شما وارد سایت شود و بک لینک خرید کند، در صورتی که قبلا در سایت ارزون سرا ثبت نام نکرده باشد زیرمجموعه شما خواهد شد و پس از پایان زمان نمایش بک لینک ۱۲.۵ % از قیمت فروش آن بک لینک به حساب شما افزوده می شود. پس از آن در هر زمانی هر بک لینک یا هر محصول یا هر سرویسی خریداری کند چه با لینک اختصاصی شما چه با لینکهای دیگر، پورسانت فقط به شما تعلق می گیرد زیرا آن کاربر تا همیشه زیرمجموعه شما خواهد بود.

۶- مشاهده پیام تبلیغاتی

چنانچه یکی از اعضا در بخش ارتباط با اعضا برای شما پیام تبلیغاتی ارسال کرده باشد، با مشاهده هر پیام تبلیغاتی ۴۰۰ ریال به درآمد شما افزوده می شود.

۷- کسب رآمد با لایک محتوای شما

به ازای هر ۳۰ لایک که بر هر محتوای شما شود مبلغ ۱۰۰۰ تومان به درآمد شما افزوده می شود. محتوای شما می تواند مقاله، آگهی، محصول، کامنت، یا متن در تالارگفتگو باشد.

عضویت

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *