همکاری در فروش فایل سیکا

همکاری در فروش فایل سیکا

ویژگی های این سیستم:

کسب درآمد به ۳ روش مختلف – حداقل برداشت ۱۰۰۰۰ تومان – تسویه حساب ۴۸ ساعت پس از درخواست کاربر – اختصاص فروشگاه اختصاصی – جذب زیرمجموعه و کسب درآمد دائمی – برگزاری مسابقات ماهیانه – پنل کاربری حرفه ای

روش درآمدزایی

۱- آپلود فایل برای فروش در سایت

می توانید با آپلود فایل های ارزشمند خود در سیکا ، از فروش آنها کسب درآمد کنید. بازاریابان سیکا تضمین کننده فروش فایل های شما خواهد بود. شما میتوانید میزان پورسانتی که میخواهید به بازاریابان پرداخت کنید را مشخص کنید.

۲- بازاریابی فایل ها

با بازاریابی فایل های دیگران در گروه های تلگرامی ، پیج های اینستاگرام ، وبلاگ و سایت شخصی خود پس از ثبت نام در سایت برای شما یک کاربری با شناسه مخصوص به شما ساخته میشود و هر فایلی که لینک آن را از سایت بردارید مختص شما بهینه شده است اگر شما آن لینک در فضاهای تبلیغاتی خود قرار دهید و هر فرد از طریق آن لینک وارد سایت سیکا شود و فایل را بخرد هزینه بازاریابی معادل ۲۰ تا ۷۰ درصد قیمت فایل به حساب شما واریز میشود حتی اگر آن شخص همان موقع خرید نکند و چون مشخصات آن شخص با لینک ورودی شما ذخیره شده است تا یکسال بعد هم اگر هر فایلی از سایت بخرد باز پورسانت بازاریابی به حساب شما واریز میشود.
لازم به ذکر است که برخی از بازاریابان درآمدشان بیش از فروشندگان فایل است.

۳- جذب زیرمجموعه

با دعوت دیگران برای کسب درآمد از سایت و جذب زیر مجموعه ، بابت هر درآمدی که از سایت داشته باشند معادل ۳ درصد آن از طرف سایت به حساب شما واریز میشود.

همکاری در فروش فایل سیکا

عضویت

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *