سیستم همکاری در فروش بیست استور

سیستم همکاری در فروش بیست استور

در سیستم همکاری در فروش بیست استور هر شخص می تواند با عضویت رایگان در آن و همکاری در فروش محصولات، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این شیوه از مهم ترین روش های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام محسوب میشود.

ویژگی های این سیستم:

بروزرسانی لحظه ای پنل کاربری  – دسترسی کامل به تمام اطلاعات خریداران،تراکنش ها،امور مالی – راهنمایی و پشتیبانی همکاران – کنترل کامل و شفاف سفارشات – راهنمای عملی – آموزش مداوم – ظرفیت درآمد نامحدود ماهیانه – واریز پورسانت سفارشات تایید شده ، هفته ای سه بار به صورت خودکار و دستی – محصولات متنوع – ایجاد فروشگاه اختصاصی برای سهولت در فروش محصولات – ردیابی دقیق و قابل اعتماد مشتریان شما – ردیابی مشتریان ارجاعی شما توسط کوکی ها ، آی پی و کدهای معرف – بدون ریسک – محاسبه کامل پورسانت فروش شما تا نهایتا ۱۰ روز بعد از دریافت سفارش توسط خریدار – واریز پیش پرداخت تا ۷۰% از زمان ارسال سفارش برای همکاران پرفروش

روش درآمد زایی:

۱- همکاری در فروش محصولات

انتشار تبلیغات محصولات در سایت خود یا دیگران و شبکه های اجتماعی ، دیوار ، شیپور و … توسط شما

با دریافت بنر های تبلیغاتی از پنل کاربری خود میتوانید آن هارا در شبکه های اجتماعی و یا وبسایت خودتان قرار دهید و محصولات را به فروش برسانید.

۲- جذب زیرمجموعه (معرفی همکار)

با جذب زیرمجموعه (همکاران فروش) توسط لینک های اختصاصی خود میتوانید در سود فروش زیرمجموعه های خود نیز تا مادام العمر شریک شوید و تا زمانی که آنها بفروشند شما هم پورسانت دریافت خواهید کرد.

عضویت

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *